Добрива

Добрива

Для досягнення великого врожаю і успішної економіки в сільському господарстві  важливо спочатку правильно підготуватися і увійти в «поле» з урахуванням всіх особливостей, що впливають на відтворення врожаю (агрономічних, кліматичних, техніко-технологічних, фінансових і планово-економічних в цілому, залежних від ринку споживання).

Один з головних факторів, що впливають на економіку врожаю, його якість і кількість, а також впливають на збереження родючості ґрунтів – це правильно підібрана і застосована агрохімія (добрива та засоби захисту рослин).  В економіці врожаю, в його собівартості агрохімія разом з паливним ресурсом досягає 60% фінансових вкладень.

Саме тому, агрохімічна складова є ключовою в системі відтворення врожаю.

 Для вирішення цих завдань Вам необхідно:

містити фахівців агрохіміків,

закуповувати і утримувати дорогу агрохімічну техніку і утримувати фахівців з її обслуговування,

нести витрати на навчання своїх фахівців агрохіміків новим агрохімічними технологіям,

будувати і утримувати дорогі агрохімічні склади, оплачувати охорону і робочий персонал,

проводити аналіз грунту і стежити за збереженням його родючості,

правильно підбирати, готувати поживні речовини зокрема макро і мікро елементи відповідно до аналізу грунту і планованого врожаю,

шукати постачальників мінеральних добрив з гарантією своєчасного постачання і з надією отримати найнижчі за ціною пропозиції,

правильно підбирати, і застосовувати засоби захисту рослин.

Навіть, якщо виконуючи всі вище перераховані умови, Ви уважно підрахуєте свої фінансові і організаційні витрати і співвіднесе їх до вартості поживних речовин, які увійдуть в собівартість вашого врожаю, Ви не отримаєте мінімальну і навіть оптимальну ціну вашої агрохімії в співвідношенню до отриманого врожаю. І всю цю агрохімічну систему вашого сільськогосподарського бізнесу постійно необхідно підтримувати на високому робочому рівні ….

Однозначно, Вам потрібен партнер, який візьме на себе вирішення всіх перелічених вище завдань, з метою зробити вашу агрохімію якісної, низькою за собівартістю і своєчасною для вашого врожаю.
Саме такі партнери є у ВАСП і учасники ВАСП можуть заощадити від 10 відсотків витрат користуючись можливостями Асоціації!
Заповнюйте форму зворотнього зв’язку, а краще просто приїжджайте до нас, адже з нами фермер не може бути збитковим!