Онлайн нарада

03 вересня 2018 року в департаменті агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації під головуванням директора, Сергія Шупика, відбулася чергова он – лайн нарада з керівниками структурних підрозділів агропромислового розвитку районних державних адміністрацій.

Під час наради голова Всеукраїнської асоціації сільськогосподарських підприємців Андрій Близнюк розказав про основні напрямки Асоціації, а саме: допомога у збуті врожаю, юридична підтримка та захист інтересів учасників, фінансова допомога, кадрова політика, інженерно-технічна база. Андрій Сергійович надав свої контактні дані та запросив до співпраці всіх зацікавлених підприємців Київської області.

Директор департаменту Сергій Шупик поінформував присутніх про проведення 04-05 вересня 2018 року в с. Степове Тетіївського району VI «Битви Агротитанів – 2018» та запросив всіх бажаючих прийняти участь у найбільшому в Україні практичному показі техніки в польових умовах. На VI Битві Агротитанів відвідувачі зможуть побачити ще більше техніки сільськогосподарського призначення від провідних компаній, які продемонструють, як перевірені роками моделі, так і новинки, які тільки впроваджуються у виробництво. В рамках заходу відвідувачі зможуть взяти участь в авто-тест драйві, під час якого позашляховики та легкові автомобілі найвідоміших брендів світу доводитимуть свою надійність навіть в екстремальних польових умовах.

Заступник директора департаменту – начальник управління агропромислового виробництва Костянтин Довгаль повідомив про проведення заходів, які відбуватимуться 05 вересня 2018 року, а саме:
Відкриття зерноочисного комплексу ТОВ «Ківшовата Агро» (Таращанський район, с. Ківшовата) та «День саду» на базі СТОВ «Дібрівка Агросервіс» (с. Дібрівка, Тетіївський район, Київська область, вул. Степова). Костянтин Довгаль запропонував прийняти участь у вищезазначених заходах всіх бажаючих спільно з представниками департаменту.
Кирило Потапенко, начальник відділу розвитку рослинництва, інженерно-технічної роботи та охорони праці надав інформацію про хід збиральної та посівної кампаній у Київській області та зазначив, що триває посів озимого ріпаку, на поточну дату господарствами області посіяно 34,9 тис.га.
Віра Яроха, головний спеціаліст відділу розвитку галузі тваринництва та селекційно-племінної роботи поінформувала присутніх про державну підтримку на відшкодування вартості племінних тварин та попередила, що відомості від фізичних осіб приймаються до 05 вересня 2018 року.

Наталія Сокур, заступник начальника управління – начальник відділу юридичного забезпечення розповіла присутнім про нове в законодавстві України, що стосується агропромислового комплексу. А саме: 10.07.2018 прийнятий Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні, який набере чинності 01.01.2019. Ухвалення даного проекту закону дозволить створити ефективний механізм використання масивів земель сільськогосподарського призначення з метою запобігання рейдерству та стимулювання зрошення, а також вирішення проблеми використання земель колективної власності на землю.
На завершення, директор департаменту, Сергій Шупик, подякував всім присутнім за участь, побажав миру, добра та гарного робочого тижня.