Посівні матеріали

Посівні матеріали

Загальновідомо, що посівний матеріал варто готувати завчасно. І важливо роль у підготовці відіграє якість самого насіння та підготовка матеріалу.

Агрономи радять обирати сорти, які пристосовані до кліматичних умов регіону, і якому вони будуть посіяні.

Вважається також, що краще брати насіння відомих брендів, адже воно перевірене роками та доведене до найвищої ефективності та якості.

З іншого боку, активно працює вітчизняна селекція, створюючи зразки, що більш пристосовані до кліматичних умов та ґрунту України, та в рази дешевше закордонних аналогів.  А якість та врожайність мають не гіршу.

Важливо вміти правильно обрати посівний матеріал. Не варто купувати його з рук або у сусідів, адже для збуту за високою ціною врожаю, насіння має бути високої якості. Ви вбережете себе від втрати часу та грошей.

Також дуже важливо вести роботу з перевіреними постачальниками. Адже сьогодні всі постачальники пропонують свою продукцію як ідеальну.

 

Залишити заявку на замовлення посівних матеріалів

Ось декілька порад, як обрати якісне насіння:

Уважно вивчаємо упаковки. На них має бути зазначено:

  • назва та адреса виробника;
  • відсоток схожості (має бути в межах 90-100%);
  • номер партії товару;
  • посівна одиниця;
  • вибита дата виробництва;
  • репродукція.

Не варто орієнтуватися на зображення рослини на упаковці. Як правило, виробник поміщає туди фотографію ідеальну, завдання якої – привабити покупця. Недобросовісні продавці насіння (Україна) навіть можуть зобразити на пакеті урожай інших сортів.

Якість насіння має значення для будь-якої сільськогосподарської культури. Однак важливо його правильно підготувати до посіву, вчасно висіяти в грунт і правильно доглядати. Обираючи посівний матеріал, потрібно знати, як відрізнити на вигляд хороший від посереднього.

Якість насіння соняшника визначається зовнішнім виглядом зернин. Воно повинно бути без домішків, не мати відкритого насіння (без шкарлупи), не повинний бути пошкоджений зародиш , гарно протравлений без пропуску і мати одинаківий розмір насінини тієї фракції яка вказана.

Популярною культурою в Україні вважається кукурудза. Купити насіння хорошої якості не важко, адже воно повинно бути міцним, добре висушеним (відсоток вологи може відрізнятися в залежності від сорту), чистим і без запаху. Зберігати його можна до шести років, після чого воно вже не зійде. Найкращі результати дають гібридні культури, що гарантують відмінний урожай кожного року. Якщо посівний матеріал оброблений мікродобривами, то рослини швидко зійдуть, будуть сильними і здоровими.

До Всеукраїнської асоціації сільськогосподарських підприємців входять перевірені та акредитовані асоціацією постачальники, які надають найкращі ціни та якість посівного матеріалу та спеціальні умови з його придбання.

Більш того, Всеукраїнська асоціація сільськогосподарських підприємців надає можливість закупити насіння за найкращими цінами та умовами за рахунок консолідації обсягів закупівлі, а також розмаїття фінансових інструментів підтримки сільськогосподарського підприємства.

Запрошуємо Вас до участі в Асоціації! З нами фермер не боже бути збитковим!

Разом ми змінюємо країну на краще та підвищуємо ефективність ведення аграрного бізнесу!