Сільгосптехніка та запчастини

Сільгосптехніка та запчастини

ВАСП – оптимальний партнер для сільгоспвиробника у придбанні або оренді сільськогосподарської техніки та технологій.

Члени ВАСП отримують пільгові умови на придбання або оренду сільськогосподарської техніки, технологій, зокрема точного землеробства, дронів, інших рішень з автоматизації сільського господарства.

Ми не тільки допомагаємо придбати техніку або комплектуючі за оптимальними цінами та якістю, але й, завдяки нашим фінансово-кредитним можливостям, розумінню бізнес-процесів та контактам з сільгосппідприємствами та сервісними центрами, допомагаємо досягти найбільшої ефективності аграрного бізнесу учасника.
ВАСП також тісно співпрацює з державними, фінансовими установами та постачальниками за програмами компенсації на сільгосптехніку. Серед наших партнерів є надійні постачальники та розгалужені мережі сервісу будь якої сільгосптехніки та запчастин.

Заповнивши форму замовлення та ставши учасником ВАСП, Ви отримаєте гарантоване збільшення Вашого прибутку.

Технологічні новації в агросекторі:

Датчики дозволяють контролювати поля, худобу та техніку на відстані

 Датчики повітря та ґрунту — важливі доповнення до автоматизованого господарства. Вони дозволяють в реальному часі слідкувати за станом ферм, лісів чи водоймищ.

 Системи дистанційної діагностики обладнання попереджають механіків про те, що скоро виникне несправність.

 Нашийники з GPS, RFID та біометрією передають біологічну інформацію про стан худоби в режимі реального часу.

 З використанням датчиків посівів не потрібно призначати схему удобрювання наосліп. Вони передають інформацію про потрібну кількість добрива прямо на обладнання, яке вносить добрива. За допомогою інфрачервоних датчиків дрони чи оптичні сенсори слідкують за здоров’ям культур.

 Датчики стану інфраструктури відслідковують вібрації та матеріальний стан будівель, мостів, ферм тощо. При підключенні в розумну мережу, вони надають критично важливу інформацію командам технічної підтримки або роботам.

 Технології дистанційного контролю полів вже використовуються в Індії. Там вони відстежують стан та рівень пошкодження сільськогосподарських культур. А страхові компанії використовують їх для більш об’єктивної оцінки вимог фермерів з відшкодування завданої врожаю шкоди.

Автоматизація дісталася більшості сільськогосподарських процесів

 Управління валками зі змінною швидкістю, використовуючи геолокаційні технології, заощаджує насіння, мінерали, добрива та гербіциди, зменшуючи витрати на них. Трактори або аграрні роботи заздалегідь обчислюють форму поля та вносять необхідні речовини, таким чином, щоб підлаштувати їхню кількість під продуктивність різних ділянок.

 Селективне розведення прискореного циклу — наступне покоління селекції — застосовує кількісний аналіз для того, щоб передбачити кінцевий результат, а алгоритми пропонують можливі покращення геному.

 Аграрні роботи або агботи автоматизують збирання плодів, оранку, догляд за ґрунтом, пророщування, посадку, зрошення тощо.

 Керування сільськогосподарськими процесами у точному землеробстві базується на спостереженні за змінами польових умов та реагуванні на них.

Об’єднання десятків чи сотень агботів разом із тисячами датчиків у роботизований сільськогосподарський комплексдозволить відстежувати, прогнозувати, обробляти та збирати врожай майже без людського втручання. Незабаром очікується поява дрібномасштабних втілень цієї моделі.